Bülten Aboneliği


* Tüm yeni içeriklere ilk siz erişeceksiniz.

Trending News

Ben

Evet, merhaba! Ben aklı bir karış havada Murad Kaan Enes VARAL. 9 Ağustos 2000 İstanbul doğumluyum. Çekirdek bir ailenin en büyük evladıyım. Hali hazırda İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Mekatronik öğrencisiyim. Akademik geçmişimde Sabiha Gökçen Meslek Lisesi’nde  Elektrik – Elektronik mezunuyum. Kariyer hedeflerim arasında pilot olmak var. Hedefim doğrultusunda hobilerimin arasında havacılığı da barındırmaktayım.

Havacılığın yanında yazılım, teknoloji, kişisel gelişim ve edebiyat gibi alanlarla da ilgilenmekteyim. Dünyanın mevcut sistemini aldırmayıp sistemin adamı olmak istemediğim için bir çok girişime adımı yazdırdım. Hali hazırda bir çok uğraşı sağladığım projelerim ve girişimlerim mevcut. Geneli havacılık ve yazılım alanında. Hobi olarak başlayıp beceri haline getirdiğim web tasarım bilgim ile bir çok kişiye de hizmet sağlamaktayım.

Web tasarım ile meşgul olurken yanında Photoshop bilgimi de geliştirip fikirlerimce tasarımlar da yapmaktayım. Kimi zaman tasarım alanında da hizmet verdiğim oluyor. Boş zamanlarımda blog yazıları yazar, müzik eşliğinde kitap okurum. Ayrıca tam bir çay tiryakisiyimdir. 🙂  İnovatif fikirleri hep benimser, çalışmalar yaparım. Kişisel gelişim en fazla önemsediğim şeydir.

Kısaca benden bu kadar. 🙂 Daha fazla tanışmak isterse güzel gönlünüz adreslerim burada;

Instagram

Twitter

WhatsApp